Poznaj naszych klientów

Obsługujemy firmy, dla których istotnym elementem podtrzymania relacji partnerskich z czołowymi klientami są wyszukane prezenty. 

dekor

Dużą satysfakcję sprawia nam fakt, że nasze produkty są cenione wśród czołowych firm na rynku polskim. W naszym portfolio posiadamy takie firmy jak Coca-Cola, PKO Bank Polski, Alior Bank, Hotel Mariott, Forum Biznesu, Arion, Hochland, Hotel  Unibaltic, Keam i wiele innych firm.

Zaufali naszej wiedzy i stuletniemu doświadczeniu:

Prezenty Biznesowe

Dla firm przygotowujemy personalizowane zamówienia z dedykacją dla konkretnego klienta. Wkomponowujemy również życzenia okolicznościowe, a całość sygnujemy logiem firmy. Na życzenie komponujemy ofertę według wyznaczonego budżetu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyjątkowym prezentem dla swojego klienta, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Współpraca

Chętnie nawiązujemy współpracę biznesową z hotelami, sklepami, winiarniami, kawiarniami i restauracjami, które stawiają na wyjątkową estetykę wnętrz, poziom usług i jakość oferowanych produktów.

Jeżeli szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań oferowanych słodkości, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeżeli chwilowo nie możesz się do nas dodzwonić, a jesteś zainteresowany nawiązaniem partnerstwa biznesowego, to zostaw nam wiadomość mailową. Skontaktujemy się z Tobą do 24 godzin.